FORGOT YOUR DETAILS?

Ahşap Parke Sistre Cila

by / Pazartesi, 19 Ocak 2015 / Published in MAKALELER

Parke Sistre Cila; Zamanla eskiyen, yıpranan ve aralıklanan masif yer kaplamalarının (parke, lamine parke, vb) yüzeylerinin temizlenmesi işlemidir. Aralıklar macun yapılarak doldurulur. Su bazlı sağlıklı cila kullanılmasını tavsiye ederiz…

PARKE SİSTRE CİLANIZI NEDEN BİZE YAPTIRMALISINIZ?

1-En son teknoloji ve yeni sistre makinaları kullanıyoruz.
2-Tozsuz sistre imkanı sunuyoruz.Makinelerimizi inceleyiniz.
3-Lamine parkeler için mükemmel görünüm veren trio makina gönderiyoruz.
4-Parke renklendirmesi yaparak eşyalarınıza uyumlu zeminler sunuyoruz.
5-Parkeyi iyi bilen ona göre zımpara ve cila uygulayan deneyimli usta kadromuzla hizmet veriyoruz.Bize iş yaptırmasanız bile bilgi almak için arayabilirsiniz.
6-Biz İsveç, İtalyan, ABD, Alman menşeili cilalar kullanıyoruz.Su bazlı, Solvent, Çift Kompenatlı cilalarımızdan size uygun olanını seçmek için sitemizi inceleyiniz.
7-Cila çeşitlerimiz; Bona, Vermeister, Hemel, Ultradec, Duro lack, Sayerlack, markalı parlak, mat, ipek mat cilalar kullanıyoruz, Bu cilalar ahşabın güzelliğini ve doğallığını ön plana çıkarır. Evlerde 30 yıl, restouranlarda 10 yıl, yoğun kullanılan işyerlerinde 5 yıl garanti veriyoruz.

NOT: Biz tarih öncesinden kalma cam cila kullanmıyoruz, camcilanın kokusu uzun süre evinizden çıkmaz, güneş ışınlarıyla görünümünü kaybeder, ağacın üstünde polyester bir tabaka oluştur, bunun için ağacı ön plana çıkaran cilalar tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

TOP