FORGOT YOUR DETAILS?

CİLA SİSTEMLERİ

DİKKAT!.. FİRMA OLARAK SAĞLIĞINIZ İÇİN SU BAZLI CİLALARI TAVSİYE EDİYORUZ. Parkenize uygun cilayı seçmek için sitemizi inceleyiniz.Bilgi almak için bizi arayınız.

BONA TRAFFİC SU BAZLI PARKE CİLASI

bona trafik su bazlı cilaSu bazlı olmak üzere en son teknoloji ürünü uzun ömürlü ve çizilmeye karşı dayanıklı mükemmel bir parke cilasıdır.Avrupa’da lamine parke üreticilerinin kullandığı doğal ağaç görünümünü ortaya çıkaran, spor salonu, alışveriş merkezleri gbi yoğun trafiğin olduğu alanlar ve uzun ömürlü olması sebebiyle evlerde yoğun olarak kullanılan, parke ustalarınında tercih ettiği bir ciladır.Parkelere doğal görünüm sağlar, ağacın damarlarına kadar işleyerek hem çürümelere karşı koruyucu bir tabaka sağlar hemde ahşabın dokularını öne çıkararak mükemmel bir görünüm sağlar.Haşere barındırmaz.

SAĞLIĞINIZ İÇİN TAVSİYE EDİYORUZ.
Diğer cilalar gibi uzun süreli koku bırakmaz, güneşle yoğunlaşarak sağlığa zararlı gaz salınımı yapmaz, parkenin üzerinde polyester bir tabaka bırakmaz, ahşabın nefes almasını sağlar, çıplak ayakla basıldığında ahşabın dokusunu hissedersiniz, vücuttaki elektiriği ahşabın emmesine mani olmaz topraklama sağlar.

 

 

 

 

 

 

BONA RESİDENT PLUS SU BAZLI PARKE CİLASI

su bazlı parke cilası ,bonaDünyadaki en seçkin parkecilerinin kullandığı Bona su bazlı parke cilası. Parke sistre cilanızı bize yaptırmanız için prefosyonel çözümler.Tek kompenatlı su bazlı parke cilasıdır, evlerde kullanım için uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VERMEİSTER IDRO 2K – SU BAZLI TRAFİK CİLASI

italyan su bazlı cilaİki kompenantlı poliüretan NMP’siz su bazlı sararmayan cila. Bu cilayla işlem gören zeminlerde sadece yağ ve wax emprenye işlemlerinde oluşan doğal görünüm yeknesaklık ve berraklık oluşur. Bunlardan başka idro 2K şimdiye kadar su bazlı ürünlerin sağlayamadığı aşınma ve sürtünme izlerine karşı direnç özelliklerini içerir. Bu nedenle ürün mağaza. işyeri. showroom gibi yoğun trafiği olan mekanlar için özellikle tavsiye edlmektedir.

 

 

 

 

 

 

HEMEL HEAVY TRAFFİC 2K – SU BAZLI PARKE CİLASI

hemel trafik cilaHemel Su Bazlı Parke Cilaları aşınma direnci, esnekliği ve darbe dayanımının son derece yüksek olmasıyla ev, ofis, okul, alışveriş merkezi, restoranlar ve spor salonlarındaki parkelerin uzun yıllar çizilmeden, yıpranmadan, yepyeni görünmesini sağlar ve mükemmel çözümler sunar.
SU BAZLI ÇİFT KOMPONENTLİ PARKE CİLASI
Hemel Heavy Traffic Su Bazlı Çift Komponentli Parke Cilası, uygulandığı mekanlarda kalıcı koku bırakmayan esnek, yüzey sertliği ve çizilme direnci son derece yüksek bir parke cilasıdır. Mat ve ipekmat çeşitleriyle ev, ofis, okullar, alışveriş merkezleri, restoranlar gibi, ağır trafiği olan tüm mekanlar için idealdir. Fırça veya ruloyla 3 kat uygulanır.
Hemel Heavy Traffic su bazlı oluşuyla hem uygulayanlar hem de kullananlar açısından sağlıklı, güvenli ve çevre dostudur.

 

 

 

 

 

 

HEMEL HOME SU BAZLI PARKE CİLASI

hemel parke cilasıEvler için ideal tek komponentli çizilme ve darbe dayanımı yüksek formülü Hollanda’da geliştirilen mükemmel bir su bazlı parke cilasıdır

– Mat, Yarı Mat ve Parlak tipte

– Su Bazlı

– Evler için

-Aynı gün içinde uygulama

-Tek Komponentli

 

 

 

 

 

HEMEL PARKE RENKLENDİRME

hemel parke boya, renkHemel İç Mekan Ahşap Renklendiricisi iç mekan ahşaplarınızda kullanabileceğiniz ve ahşabınızın tüm doğal güzelliğini ortaya çıkaran su bazlı bir renklendiricidir. Lambriler, çatı ahşapları, kapılar, parkeler, tavan ahşapları ve diğer tüm iç mekan ahşaplarınızı Hemel Stain for Interior ile renklendirebilirsiniz.
Hemel Stain for Interior ahşabın doğal güzelliğini ortaya çıkaran su bazlı bir üründür. Su bazlı oluşuyla uygulayanlar, kullananlar ve çevre açısından sağlıklı ve güvenlidir. Çeşitli renk alternatifleri ile lambri, parke, tavan ahşabı, kapı ve diğer tüm iç mekan ahşaplarına derinlemesine nüfuz eder ve estetik bir görünüm kazandırır. Renk uygulamasından sonra ahşabın kullanım yerine göre Hemel Varnish for Interior iç mekan cilası veya Hemel Parquet Varnish parke cilalarının uygulanması tavsiye edilir.

TOP