FORGOT YOUR DETAILS?

Masif Parkelerde Sistre Makinası Tercihi

by / Cumartesi, 10 Ocak 2015 / Published in MAKALELER

Ahşap zeminlerde kararma, kazınma, çizilme ve girintiler sistre ile kaldıracaktır. Ne zaman sistre yaptırsanız size ahşabın ilk günkü görünümünü geri verir.  Zımpara ahşap zeminin ömrünü arttırır. Çizikler, kazınmalar cila ile çürümelere karşı yenilenmiş olur. Tüm ahşap zeminler birden çok kez zımparalanabilir. Eğer yanlış zımpara ekipmanı kullanırsanız, sonuç istediğiniz gibi olmayabilir.

Biz Parke Uzmanı Olarak Tüm Makinaları Bu Güne Kadar Denedik Tavsiyelerimiz;

-Parke sistrede en büyük problem tavana kadar evin toz olmasıdır, tozsuz bir parke sistre istiyorsanız yerli sistre makinaları ile bu mümkün değildir, Dünya’da profesyonel parkecilerin en çok tercih ettiği tozsuz sistre makinası Lögler’ in ürettikleridir. Lögler sistre makina sistemi Hummel(kaba silim), Trio(hassas silim) ve flip(tozsuz kenar alma)’dır. Bu makinaların piyasa fiyatı 16000 euro civarındadır, ülkemizde bir çok parkeci maliyetin yüksek olmasından dolayı parke sistre işine yatırım yapmaktadır, profesyonel bir hizmet bekleyen müşteri mağdur olmaktadır.Biz parke sistre cila işlerimizde son teknoloji tozsuz sistre makinalarımıza güvenmekteyiz.

-Parke sistrede karşılaşılan diğer problemler ise eski makinalarla yapılan zımparalarda oluşan balans ve oyukluklardır, Lamine parke ve uzunboy parkelerde biz kesinlikle lögler’in sistre makinalarını tavsiye ediyoruz, balanssız, izsiz, tozsuz sistre için bizi arayınız…

Bir Cevap Yazın

TOP