FORGOT YOUR DETAILS?

Masif Parke Sistre Cila

by / Cumartesi, 10 Ocak 2015 / Published in MAKALELER

Masif zeminler için sistre cila uygulamaları :

Masif zeminler konutunuza değer katar.Parkenin ömür boyu kullanılabilmesi için bakım yapılması elzemdir. Bakım işlerini yapmak zor ve zahmetli olduğu için işin ustasına yaptırmakta fayda var. Profesyonel makinalar ile parkeleriniz deki eski cilalar ve kalıntılar temizlenip, uygun cila seçimiyle yeni gibi bir görüntü elde edilir. Parkelerinde ömrü uzatılmış olur.

Sistre cila uygulaması nasıl yapılır ?
Sistre cila yapılacak alan parke, lamine parke, lambri döşeme v.s. gibi tamamen ahşap yüzeylere uuygulanır. Parkeler özel makineler ile değişik kalınlıkta zımparalar kullanırak temizlenir, parkelerde aralanma varsa tutkallı macun kullanırak doldurulup cila uygulamasına hazırlanır. Dolgu verniği vurulduktan sonra tekrar zımpara yapılır. En az iki kat olmak üzere kalite cila kullanılarak kurumaya bırakılır.Bir günde üzerinde gezilecek kadar kurur. Eşya taşımak için iki gün beklemekte fayda var.

Ahşap zeminler daha sağlıklıdır…
Çevre koruma kurumu kapalı alandaki hava kalitesinin en büyük sağlık tehditlerinden biri olduğunu dile getirmiştir. Ev veya ofisinizde zemine döşenmiş ahşap parke ile daha sağlıklı bir yaşam ve çevre sağlanmaktadır. Sert ahşap gibi sert zemin döşemeleri pas ve küf barındırmaz. Özellikle alerjiden yakınanlar için daha kaliteli bir yaşam alanı ve hava kalitesi yaratmaktadır.

Bir cevap yazın

TOP