FORGOT YOUR DETAILS?

Bakırköy Parke Sistre Cila

TOZSUZ PARKE SİSTRE SİSTEMİ

Firmamız ahşap zeminlerin profesyonel şekilde zımparalanması ve alt zeminlerin hazırlanması için en kapsamlı ve en yüksek kaliteli ALMAN LOGLER makine yelpazesini sunar.
Makinelerimizle evlerin ağaç tozuna maruz kalma oranı ortadan kaldırılırken, balanssız ve izsiz hatasız yüzeyler elde edilmektedir.

Firmamız ahşap zemin zımparalanmasında en son teknoloji zımparalama makinelerine güvenmektedir ve yenilikçi konseptlerin, benzersiz çözümlerin, birinci sınıf ürün kalitesinin, en yüksek verimliliğin ve mükemmel görsel sonuçların yaratılmasında firmamız diğer firmaların önünde yer almaktadır.

LAMİNE PARKE SİSTRESİ NASIL YAPILIR?

Lamine parkeler cilalı olarak evlerinize yapılır, zamanla çizilen yıpranan lamine parkeler bakıma ihtiyaç duyar, bunu profosyenel makina ve ustaya yaptırmadınız takdirde balans izi, zımpara izi, oyukluklar, ışık yansımaları gibi çeşitli sorunlarla karşılarşırsınız.Lamine parke sistresinde pofesyonel makinalar kullanılmalıdır. Zımparalanma işlemi yapıldıktan sonra, ağaca uygun ekolojik cilalardan biri tercih edilmelidir.

SPOR SALONU SİSTRESİ NASIL YAPILIR?

Spor salonlarındaki parkelerin, çizgilerinin çizilmesi ve sistre cilası dikkat isteyen bir iştir. Sistre yapılırken oluşacak zımpara izleri ve balanslar cila yapıldıktan sonra spor salonlarında spotların yansıması sonucu kırılarak sporcuların görüş açısını son derece etkileyecektir. Sistre yapıldıktan sonra mutlak trio makina ilede hassas silim yapılmalıdır. Spor salonu cila sistemleri için bizi arayınız…

PARKE RENKLENDİRME

Masif ve Lamine parkelerinizin renginden sıkıldıysanız, su bazlı ahşap boyası ile parkelerinize istediğiniz rengi veriyoruz, ağacın dokusuna zarar vermeden muhteşem görünüm veren boyalar için bizi arayınız… Parkelerinizi son teknoloji makinalarla en kaliteli ahşap boyalarıyla beyaz, krem, maun, ceviz, gül vb. renklere çevirebiliriz.

SAĞLIĞINIZ İÇİN SU BAZLI PARKE CİLALARINI TERCİH EDİN, BASTIĞINIZDA AHŞABI HİSSEDİN!..

Su bazlı parke cilalarını solvent cilalardan ayıran en büyük özelliği sağlık açısından zararlı maddeler içermemesidir.Solvent cilalar yapıldıktan sonra güneş veya kombi ısısıyle yoğunlaşarak gaz salınımı yapar, bu gaz salınımı solunum yolları ile vücudumuza girer ve telafisi olmayan sonuçlarla karşılaşılabilirsiniz. Su bazlı cilalar, kokusuzdur, sağlığa zararlı maddeler içermez, parke üzerinde polyester bir tabaka oluşturmaz, ağacın dokularını ön plana çıkarır, doğal bir görünüm kazandırır, çürüme yapmaz, haşare barındırmaz.

TOP